O mně

10. března 2018 v 0:34 | Veronnica


Kdo vlastně jsem?

Ahoj,moje jméno je Veronika,je mi 19 let a studiji na Střední zdravotnické škole. Ve volném čase ráda chodím do fitka.

Proč mám tento blog?

Už dřív, když jsem byla mladší jsem hodně času strávila blogováním,má dosažená sledovanost byla v přůměru 150-200 lidí za den. Jenže s postupem povinností jsem všeho musela nechat

O čem blog bude?

Hodně se zabývám líčením,kosmetikou a zkoušením nových produktů. V budoucnu bych chtěla začít s recenzemi a různými články které vám pomohou.

Mé sociální sítě?

Nejčastějí projíždím a trávím čas na instagramu,který máte v sekci "KONTAKTY" ne kliknutím SEM. Jakýkoliv dotaz na mě může psát do zpráv právě na instagram.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dana Dana | Web | 25. května 2018 v 19:34 | Reagovat
2 Jiří Hňup Jiří Hňup | 26. září 2018 v 14:50 | Reagovat

Oddíl 1

Videa poskytují užitečný způsob, jak ukázat, že máte pravdu. Po kliknutí na Online video můžete vložit kód videa, které chcete přidat. Nebo můžete zadat klíčové slovo a vyhledat online video, které nejlépe odpovídá vašemu dokumentu. Aby váš dokument vypadal profesionálně, nabízí Word záhlaví, zápatí, titulní stránku a různé textové rámečky, které se vzájemně doplňují.
Můžete třeba přidat odpovídající titulní stránku, záhlaví a boční panel. Klikněte na kartu Vložení a pak si vyberte požadované prvky z různých galerií. Dokumenty pomáhají sjednotit i motivy a styly. Když kliknete na Návrh a vyberete nový motiv, obrázky, grafy a obrázky SmartArt se změní tak, aby mu odpovídaly.
Když použijete styly, nadpisy se změní tak, aby odpovídaly novému motivu. Šetřete čas s Wordem a jeho novými tlačítky, která se zobrazují tam, kde je potřebujete. Pokud chcete změnit způsob umístění obrázku v dokumentu, klikněte na něj a hned vedle se zobrazí tlačítko s možnostmi rozložení. Při práci s tabulkou klikněte na místo, kam chcete přidat řádek nebo sloupec, a pak na znaménko plus.
Díky novému zobrazení pro čtení je čtení taky snazší. Části dokumentu můžete sbalit a soustředit se na potřebný text. Pokud už nechcete číst a ještě nejste na konci, Word si zapamatuje, kde jste skončili. A to i v jiném zařízení. Videa poskytují užitečný způsob, jak ukázat, že máte pravdu.
Po kliknutí na Online video můžete vložit kód videa, které chcete přidat. Nebo můžete zadat klíčové slovo a vyhledat online video, které nejlépe odpovídá vašemu dokumentu. Aby váš dokument vypadal profesionálně, nabízí Word záhlaví, zápatí, titulní stránku a různé textové rámečky, které se vzájemně doplňují. Můžete třeba přidat odpovídající titulní stránku, záhlaví a boční panel.
Klikněte na kartu Vložení a pak si vyberte požadované prvky z různých galerií. Dokumenty pomáhají sjednotit i motivy a styly. Když kliknete na Návrh a vyberete nový motiv, obrázky, grafy a obrázky SmartArt se změní tak, aby mu odpovídaly. Když použijete styly, nadpisy se změní tak, aby odpovídaly novému motivu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama